Гідравлічний гальмівний шланг входить до складу відповідно, гальмівної системи та служить для циркуляції робочої рідини. Встановлюється в районі колісних арок, забезпечуючи гнучке з’єднання статичної ГМ змінює своє положення супортом.

купить шланги на гидравлику

Види гальмівних шлангів

Найбільш поширені два типи шлангів для гідравлічної системи:

  1. Двошаровий армований варіант. У такій моделі міцна полімерна трубка зверху покрита сталевий опліткою, що запобігає можливі деформації. Цей тип відрізняється стійкістю до зовнішніх впливів. А щоб метал не дряпав навколишні деталі, оплетку покривають тонким шаром ПВХ.
  2. Гумовий гальмівний шланг. Тришарова конструкція з каркасом з металевої сітки, внутрішньої та зовнішньої гумових частин. Внутрішня виконується із стійкого до впливу гальмівної рідини матеріалу, зовнішня служить для захисту від пилу та бруду.

До переваг гумових запчастин відносять наявність пропозицій для будь-яких моделей машин при доступній ціні. Армування передбачає стійкість до деформацій і більший термін експлуатації.

купить шланги на гидравлику

Термін служби гальмівних шлангів

Термін служби гальмівних шлангів залежить від їх типу, використовуваних заводом-виробником сировини і технологій. В середньому він становить близько 100 тисяч кілометрів пробігу. При цьому існують чинники, що скорочують ресурс виробів. Крім кліматичних та дорожніх умов, це агресивний стиль їзди з частим різким натисканням на педаль гальма. А так же низька якість використовуваної робочої рідини.

Ознаки несправності

Зрозуміти, що гідравлічний шланг для гальмівної системи автомобіля вимагає заміни, можна за кількома ознаками. Це візуально помітна деформація, теча гальмової рідини або запотівання шланга. Виробили свій ресурс деталі можна визначити та на дотик. Шланги, що втратили первісну еластичність та гнучкість, потребують негайної заміни.

Вчасно проведене техобслуговування, здатне запобігти серйозним витрати на ймовірний ремонт. Регулярна діагностика елементів гальмівної системи забезпечить безпеку вам, вашим близьким та оточуючим.