Ремонт авто потребує професійного підходу. Для якісного та швидкого проведення робіт потрібна мобільна машина для деталей для їх очищення від забруднень. Це спеціальне пристосування на СТО, яке необхідно для мийки моторів будь-яких типів та розмірів.

моечная машина для промывки деталей

Навіщо потрібні мийні установки для промивання деталей

До цього співробітники станції все робили вручну. Відмочували деталі в спеціально приготовленому для цього розчині, а потім все витирали ганчіркою. Зараз також часто можна зустріти цей спосіб проведення робіт, але не на всіх СТО.

Майстри використовують обладнання для мийки деталей та агрегатів. Робота має на увазі знежирення та подальшу очистку поверхонь від бруду. Весь процес відбувається в автоматичному режимі та дозволяє швидко впоратися зі своїм основним завданням.

Великий за розміром спеціальний резервуар можна використовувати для будь-яких деталей та складальних елементів двигуна.

Моечная машина для промывки деталей

Види мийок для деталей

Мийна машина для промивки деталей буває:

  1. Стаціонарна. Це обладнання знаходиться в кожній ремонтній цеху станції техобслуговування. Мийка двигуна відбувається автоматично. Пристрій має замкнутий контур. Температура і настройка програм задається працівником СТО. Мийний резервуар заповнюється водою з-під крана.
  2. Пневматична. Устаткування працює під тиском. У майстернях з ремонту автомобілів його основне призначення – очищення невеликих за розміром деталей. Якщо обсяг бака підходить, то можна виробляти мийку механізмів в зборі. Роботу всієї конструкції дозволяє забезпечити пневматичний компресор низького тиску. Він регулює етапи доставки води в робочий резервуар. Спеціаліст виконує чистку під тиском.

Деталь опускають в ємність, а після відмивають за допомогою води та спеціальних засобів. Установка для мийки деталей та вузлів може бути обладнана обертає системою очищення механізму. Ця додаткова опція потрібна для якісної чистки від бруду, а також вона дає можливість позбуватися від нагару та масляних плям, проникнути в складно доступні ділянки.

Мийки деталей зручні в експлуатації, в основній комплектації знаходяться: сопла, щітка, а також інші підручні інструменти. Мийки автомобілів потрібні фахівцям для якісного ремонту двигунів.

Установка для мойки деталей

Промислове відра використовується для очищення великих агрегатів та вузлів. Найчастіше вони встановлюються у виробничих приміщеннях.

Як проводиться миття агрегатів та деталей

Відра працює автоматично. Повністю цикл не займає великої кількості часу. Підвищується продуктивність, це обумовлено значним полегшенням роботи співробітника СТО.

Вода не зможе якісно видалити масляні плями, тому в пристосування додається окремо лужний розчин. Перш ніж склад потрапляє на вузол, він в автоматичному режимі підігрівається приблизно до температури 80-90° C.

Спеціальний регулятор контролює температуру. Всі вузли та механізми виходять ретельно очищеними та підготовленими до ремонту. Під час ручного очищення деталей не можна досягти цього результату.