Про цю систему знають як досвідчені водії, так і новачки. Правда більшість не знає, як саме вона працює. Розберемося детальніше і дізнаємося призначення системи підресорювання.

Що це таке система підресорювання

Система підресорювання бере на себе вібрації. За допомогою неї, водій регулює сидіння так, як йому зручно.

Підресорювання сидіння дозволяє мінімізувати розвиток у водіїв різних захворювань хребта, знижуючи навантаження на опорно-рухову систему.

Відсутність механізму підресорювання загрожує в майбутньому на сколіоз, розвитком наявних захворювань спини, що в підсумку призводить до оперативного втручання.

система підресорювання
Механізм подрессоривания сидіння

Різновиди механізму підресорювання сидіння

За наявності різних систем зупинки вібрації, механізми діляться на кілька видів:

  • Статичний. У ній відсутня будь-яка амортизація водійського кріслаа.
  • Механічний. Система сприяє зменшенню вібрації і має пневматичну підвіску.
  • Пневматична. Водійське сидіння укомплектовується пневматичною підвіскою.

Механізм подрессоривания сидіння водія, має у своїй конструкції пластинчастий торсіон, він з’єднує між собою рухливу і стаціонарну частини системи. У комбінації з механізмом, працює простий масляний амортизатор.

Направляючий пристрій має вигляд панографа, що задає вертикальний рух. Головна опція під час налаштування торсиона, це точна відповідність вазі водія.

Сидіння водія S45 c механічною системою
Призначення системи підресорювання

Принцип роботи подрессоривания сидіння водія

Пневморесор складається з мембрани, фланцевої пластини та міцного поршня з пластика. Пневматичний ресор і газовий амортизатор створюють пневматичну підвіску водійського крісла. Ця система дозволяє водієві регулювати своє крісло незалежно від того, рухається машина чи ні.

Пневматична підвіска відрізняється пружністю пневматичного балона. Пружність залежить від тиску, що знаходиться всередині балона. Для установки оптимального рівня тиску, використовується клапан регулювання. Для підбурювання тиску з балона, на самому балоні є спеціальна кнопка.

Вся механіка системи підресорювання дозволяє водієві підлаштувати крісло під свої тілесні габарити і їздити з комфортом та без болю в спині.