виробництво запчастин для сільгосптехніки

Компанія «GazOne», успішно займається виробництвом запчастин для сільгосптехніки, рада запропонувати кожному покупцеві широкий асортимент деталей вищої якості. Обладнані новітнім обладнанням цеху адаптовані під виробництво металевих виробів і інших деталей для доукомплектації або ремонту сільськогосподарських одиниць всіх моделей.

Гарантовано якісний підхід до виробництва деталей

При виготовленні запасних частин для сільгосптехніки ми уважно відстежуємо процес виробництва:

  • Кожна деталь, агрегат, вузол відповідають всім характеристикам, передбаченим стандартами якості.
  • Запчастини строго відслідковуються професіоналами на кожному етапі виробництва, що виключає ризик випуску бракованої продукції.
  • При виробництві запчастин МТЗ, мототракторов та інших сільгоспмашин тестування агрегатів проводиться на території наших цехів.
  • У процесі виробництва запчастин на комбайни, культиватори, плуги та іншу техніку, наприклад, запчастини для автобусів, використовуються високоміцні сплави металів, якісна гума та прокладок. Для збільшення зносостійкості деталі проходять ряд термічних процедур, загартовування, що підвищує працездатність агрегатів при підвищених навантаженнях. Поверхня покривається антикорозійними складами, захищаючи вироби від несприятливих умов навколишнього середовища.

«GazOne» — професійний підхід до виробництва запасних частин за кресленнями замовників або своїх розробок, щоб ваша сільськогосподарська техніка служила максимально ефективно!