jac запчасти

Компанія GazOne надає великий асортимент аналогів запчастин на Jac. Ми реалізуємо деталі як власного виготовлення, так й замовлені оригінальні деталі з Китаю з доставкою в Україну з сертифікатами якості та гарантією від заводу-виробника. У нас можна замовити запчастини на Jac за доступними, вигідними цінами для ремонту основних вузлів і систем, а також для заміни відпрацьованих агрегатів.

jac запчасти в Украине

Китайський комерційний вантажний автомобіль Jac має широку модельну лінійку з різним функціоналом. Він характеризується хорошою вантажопідйомністю (від 3,5 до 7,7 тонни), компактністю, низькою витратою паливно-мастильних матеріалів, маневреністю, комфортабельною кабіною та простотою в обслуговуванні.

Як купити запчастини на Jac

У нашій компанії можна підібрати та купити запчастини на Jac, скориставшись зручним Досвідчені фахівці допоможуть правильно підібрати деталі з урахуванням технічних параметрів моделі вантажної техніки. У нас можна знайти різні запчастини на вантажівку Jac – від амортизаторів до вала рульового управління.

Мы обслуживаем по деталям такие модели с грузоподъемностью:

  1. JAC N56 — 3000 кг.
  2. JAC HFC1061K — 3000 кг.
  3. HFC1083K — 5000 кг.
  4. N120 — 8500 кг.
  5. HFC3252KR1 — 25000 кг, та інші моделі вантажівок.

У каталозі компанії можна підібрати будь-які запчастини на китайські вантажівки, в залежності від їх параметрів та можливостей. При покупці ми надаємо всі гарантійні документи на продукцію.

Месенджери для консультації та замовлень

Виберете зручний для Вас месенджер та натисніть на нього для отримання консультації та замовлення запчастин.