автозапчасти foton

Компанія GazOne пропонує широкий вибір аналогів автозапчастин на Foton власного виробництва. Ви також можете придбати по помірних цінах оригінальні деталі від заводу-виготовлювача з Китаю з доставкою в Україну. Ми допоможемо підібрати запчастини на Foton для ремонту двигуна та його основних систем або для профілактичної заміни відпрацьованих запчастин та вузлів.

куплю запчасти foton

Китайські вантажні автомобілі Foton представлені у всіх модифікаціях за вантажопідйомністю (легкі, середні і крупно тоннажні). Вони відрізняються гарною маневреністю, сучасним європейським дизайном, низькою витратою пального, зручною кабіною, довговічними вузлами та високопродуктивним мотором.

Як замовити запчастини на Foton

GazOne є постачальником деталей високої якості на китайську вантажну техніку в Україні. У нас ви можете зробити запчастини на Foton з урахуванням моделі (Forland, Ollin, Auman, Aumark), комплектації та технічних характеристик, подивитися каталог запчастин Foton можна в інтернет-магазині (наявність на складі) або підібрати та зробити запчастини в Китаї, ми беремо на себе замовлення та доставку.

Скориставшись зручним месенджером для зв’язку (viber, whatsapp, skype), можна підібрати необхідні запчастини за кодом деталі на Foton. Серед них:

  • колінчаті вали компресора;
  • форсунки;
  • вкладиші (корінні, на двигун, шатунні);
  • нормальну та глибоку діафрагму гальмівної камери;
  • гайки (багатоцільові, передньої маточини, карданного валу) та ін.

Необхідні запчастини можна купити через сайт або замовивши по телефону. Наші досвідчені фахівці допоможуть правильно вибрати деталь згідно технічних параметрів марки.

Месенджери для консультації та замовлень

Выберете удобный для Вас мессенджер и нажмите на него для получения консультации и заказа запчастей.