запчасти yuejin

Компанія GazOne пропонує за доступними цінами аналоги оригінальних запчастин високої якості для китайських автомобілів Yuejin власного виробництва. А також можна замовити запчастини на Yuejin з Китаю з доставкою в Україну. Ви можете підібрати будь-які запчастини для ремонту двигуна, паливної, ходової та гальмівної системи.

автозапчасти yuejin

Китайські вантажні автомобілі Yuejin випускають в 3 варіантах – 1, 2 та 5 тонн по вантажопідйомності. Вони мають 2 типу кабін: денна та полуторне зі спальним місцем. Також в модифікації з бортовою майданчиком або як шасі під установку фургона або спеціального обладнання.

Як купити запчастини на Yuejin

GazOne надає повний перелік деталей, необхідних для ремонту основних агрегатів та вузлів вантажівки. Ви можете купити запчастини на Yuejin популярних моделей (NJ-1020, NJ-1040, NJ-1080), зробивши замовлення на сайті або зв’язавшись з нашими менеджерами.

У каталозі можна вибрати запчастини на Yuejin по артикулу. Серед різних деталей можна підібрати:

  • аварійні з’єднувачі;
  • втулки (ресори, напрямна клапана);
  • паливні баки;
  • диски зчеплення;
  • поршневі системи та ін.

Китайські запчастини на Yuejin можна знайти з урахуванням технічних характеристик автомобіля, скориставшись зручним месенджером для зв’язку (viber, whatsapp, skype).

Месенджери для консультації та замовлень

Виберете зручний для Вас месенджер та натисніть на нього для отримання консультації та замовлення запчастин.